Slim Fix

SlimFix. odchudzanie bez wyrzeczeń

Slimfix - walka z nadwagą na wszystkich możliwych frontach!

Jak działa Slimfix?

Slimfix powstał w oparciu o naturalne składniki roślinne, których synergiczne działanie przyczynia się do korzystnego efektu wyszczuplającego.
Preparat w swoim składzie zawiera substancje, które nie tylko wpływają na stopień wykorzystania tkanki tłuszczowej przez nasz organizm, ale również hamują uczucie głodu i zmniejszają ilość przyswajanych przez organizm węglowodanów. Składniki preparatu są idealnie dobrane, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Nie powodują skutków ubocznych. Działanie poszczególnych składników, które wchodzą w skład preparatu poparte jest badaniami klinicznymi. Slimfix został opracowany także z myślą o osobach, które nie mogą pozbyć się nadwagi bądź otyłości z powodu swych problemów zdrowotnych.

Najpierw oczyszczanie, potem odchudzanie i stopniowy spadek wagi.

Pierwszym krokiem do skutecznego odchudzania jest oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów. Ich obecność w naszym organizmie, z reguły, ma negatywny wpływ na powodzenie naszego procesu odchudzania. Ludzie myślą głównie o tym, aby jak najszybciej osiągnąć swój cel, zapominając o tym, że „co nagle to po diable”. Jeśli pragniesz trwałych efektów, czyli zgubienia wagi na stałe, warto dostarczyć organizmowi substancji, które oczyszczają, jak i pomagają schudnąć w sposób sukcesywny, bez efektu jo-jo.

Co osiągniesz dzięki Slimfix?

 • aktywnie zredukujesz tkankę tłuszczową z najbardziej problematycznych części ciała: uda, biodra i brzuch
 • wyregulujesz przemianę materii
 • obniżysz fizjologicznie wagę ciała
 • ochronisz się przed efektem jo-jo
 • oczyścisz organizm z toksyn
 • poskromisz apetyt, zmniejszając spożycie kalorii w ciągu doby
 • wzmocnisz ochronę organizmu przed wpływami, które wiążą się ze zmniejszonym przyjmowaniem kalorii, przede wszystkim wzmocnisz odporność organizmu
 • poprawisz samopoczucie
 • obniżysz poziom stresu

Schudnij z głową bez efektu jo-jo!

Gwarantujemy skuteczne odchudzanie bez konieczności stosowania głodówek ani katorżniczych diet. Stawiamy na Twoje zdrowie, które jest dla nas najważniejsze. Stworzyliśmy Slimfix z myślą o Twojej sylwetce, a przede wszystkim- zdrowiu. Slimfix to produkt dla osób, które chcą schudnąć z głową.

Ważną zaletą jest to, że Slimfix zapobiega występowaniu efektu jo-jo.

Jak to możliwe?

Kiedy stosujesz dietę odchudzającą, drastycznie spada ilość przyswajanych kalorii i tracisz na wadze. Jeśli jednak wrócisz do normalnego odżywiania
i odstawisz, wspomagający proces odchudzania, suplement diety, waga często wraca i to z nadwyżką. Efekt jo-jo grozi przede wszystkim tym, którzy stosują bardzo ubogie w kalorie „diety-cud”. Należy pamiętać, że częste zmiany masy ciała mają konsekwencje zdrowotne: zwiększają ryzyko choroby wieńcowej serca. Efektem ubocznym naprzemiennego chudnięcia i tycia są rozstępy i utrata jędrności skóry.

Poza tym organizm ludzki jest tak sprytny, że trudno go oszukać, dobrze zapamiętuje okres głodu. Broni się przed nim, zwalniając przemianę materii i zaczynając robienie zapasów w przewidywaniu Twojej następnej katorżniczej głodówki. Ponieważ organizm nie lubi głodu, jedynym znanym mu sposobem robienia zapasów jest tworzenie tkanki tłuszczowej. Rozpoczęcie kolejnej diety oznacza więc wejście w zaklęty krąg efektu jo-jo.

Jeśli pragniesz trwałych efektów, czyli zgubienia wagi na stałe, warto dostarczyć organizmowi substancji, które oczyszczają, jak i pomagają schudnąć w sposób sukcesywny, bez efektu jo-jo. Liczne badania dowiodły, że osoby, których tempo spadku wagi wynosiło ok. 1kg miesięcznie, rzadko doświadczają nagłego wzrostu wagi. Unikając głodówek i katorżniczych diet możesz schudnąć raz na zawsze. Wystarczy przestrzegać zasad racjonalnego odżywiania,
które w połączeniu ze Slimfix’em dają długotrwałe i widoczne efekty:

 • zawsze jedz pożywne śniadania
 • nie stosuj głodówek
 • jedz umiarkowane porcje, zredukuj ilość stawiając na jakość, dziel posiłki na 5 części
 • spożywaj posiłki regularnie
 • pij przynajmniej półtora litra dziennie

Już dziś rozpocznij rozsądna walkę ze zbędnymi kilogramami. Stosując się do zasad wymienionych powyżej, Twoja walka z nadwagą, wspierana Slimfix’em, na pewno się uda.

Piękna sylwetka sama nie przyjdzie. Zadbaj o nią już dziś!

Slimfix- odchudzanie bez wyrzeczeń

Cenisz sobie wygodę i proste zasady diety odchudzającej?
Nie masz czasu na liczenie kalorii i przygotowywanie dietetycznych posiłków? Przedstawiamy Ci unikalny na rynku preparat firmy Bestbody, który pomoże Ci w pozbyciu się nadwagi bez stosowania głodówek, rygorystycznych diet
i wyczerpujących ćwiczeń. Możesz raz na zawsze zgubić zbędne kilogramy, rozkoszując się zdrowym jedzeniem.

W końcu poczujesz się dobrze we własnej skórze. Przekonaj się, że gra jest warta świeczki!

Opinie z forum

Lekka kolacja Twój ostatni posiłek. Warto zadbać o odpowiednie skladniki. Czytaj>

SlimFix Opinie użytkowników. Czytaj>

Forum

Na czym polega

fenomen SlimFix?

Składnik dzienny jest przeznaczony na godziny intensywnego metabolizmu ciała.

Składnik nocny jest przeznaczony na regeneracyjną fazę dnia z wyciszonym metabolizmem. Czytaj więcej>